Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

 

Klasy III godz. 9.30 - na hali sportowej

Klasy VIII godz. 10.30 - na hali sportowej

 

Klasy I  godz. 9.15 - w salach lekcyjnych

Klasy II godz. 9.45 - w salach lekcyjnych

 

Klasy IV godz. 9.45 - w salach lekcyjnych

Klasy V godz. 9.30 - w salach lekcyjnych

Klasy VI godz. 9.15 - w salach lekcyjnych

Klasy VII godz. 10.00 - w salach lekcyjnych

 

W związku z obostrzeniami sanitarnymi w uroczystościach zakończenia roku szkolnego uczestniczą tylko uczniowie. 

 

 

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO

„Zapadło mi w pamięci” - narysowanie lub namalowanie obrazu Puszczy Białowieskiej

Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie plastycznym, którego celem było namalowanie obrazu Puszczy Białowieskiej. Na konkurs wpłynęło wiele prac z rożnych szkół na terenie województwa. Zostały przyznane tylko trzy nagrody, nie przyznano wyróżnień.  Uczeń z naszej szkoły, z klasy VI a Kacper G. zajął w tym konkursie III miejsce. Zdobył dyplom i cenną nagrodę. Poniżej prezentujemy zwycięską pracę, a Kacprowi serdecznie gratulujemy!