ZMIANA OPISU KOPERTY:

JEST: 22. Ofertę wraz z załącznikami należy umieścić w podwójnej kopercie, zamkniętej w taki sposób, aby nie budziło to żadnych wątpliwości, co do możliwości jej wcześniejszego otwarcia lub ujawnienia treści oferty przez osoby nieupoważnione. Koperta zewnętrzna winna zawierać następujące dane:

Wykonawca:                                                                                                                                                                                                                                    Zamawiający:

Marszałka Józefa Piłsudskiego

Oferta w postępowaniu na:

„Sukcesywną dostawę artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej Nr 21

Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku w roku szkolnym 2020/2019"

sygn.: ZP-02/SP21/20

Nie otwierać przed: 30.07.2020 r. do godziny 12:05

Uwaga: Koperta kurierska nie będzie traktowana jako koperta zewnętrzna i zostanie otwarta, celem zarejestrowania momentu złożenia oferty.

POWINNO BYĆ:  22. Ofertę wraz z załącznikami należy umieścić w podwójnej kopercie, zamkniętej w taki sposób, aby nie budziło to żadnych wątpliwości, co do możliwości jej wcześniejszego otwarcia lub ujawnienia treści oferty przez osoby nieupoważnione. Koperta zewnętrzna winna zawierać następujące dane:

Marszałka Józefa Piłsudskiego

Oferta w postępowaniu na:

„Sukcesywną dostawę artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej Nr 21

Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku w roku szkolnym 2020/2021"

sygn.: ZP-02/SP21/20

Nie otwierać przed: 30.07.2020 r. do godziny 12:05