Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty 

Zgodnie z komunikatem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, wydawanie zaświadczeń o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty, odbędzie się w dniu 8 lipca 2022 r. (piątek) w godzinach od 900 do 1400 w sekretariacie szkoły.

Uczniowie odbierający zaświadczenia powinni posiadać legitymację szkolną.

 

 

Podręczniki w roku szkolnym 2022/2023
 
W roku szklonym 2022/2023 we wrześniu uczniom klas I – VIII zostaną wypożyczone z biblioteki szkolnej bezpłatne podręczniki.
 
Rodzice powinni zakupić podręczniki do religii.
 
Wykaz podręczników do religii dla klas 0 - VIII do pobrania:  
 
W dniu 25 listopada dzieci z klasy III d obchodziły Dzień Misia. Zajęcia były bardzo urozmaicone. Uczniowie zgłębili swoją wiedzę na temat historii tego święta, obejrzeli interesujący film, śpiewali piosenki, kodowali wizerunek niedźwiedzia, grali w gry i zabawy. Zwieńczeniem zajęć było własnoręczne uszycie uroczych maskotek. Każda wyglądała zjawiskowo. Dzieci opanowały też sztukę szycia na okrętkę. Atrakcyjna lekcja pozostawiła wiele wrażeń i uciechy. 
 
 • 03
 • 6
 • 02

 • 5
 • 11
 • 10

 • 7
 • 08
 • 04

 • 09
 • 01
 • 12

Dodatkowe informacje