W ubiegły czwartek mieliśmy okazję gościć w naszej szkole Kacpra "Kacpę" Lachowicza - trenera koszykówki, konferansjera oraz motywatora. Jego barwna i charyzmatyczna postać przyciągnęła uwagę licznie zgromadzonych uczniów i nauczycieli. Nasz gość przeprowadził wykład i warsztaty koszykarskie przepełnione merytorycznymi wskazówkami jak również wspaniałymi pokazami techniki indywidualnej i pokazami trików.

Trener Kacper zachęcał dzieci do aktywnego spędzania czasu wolnego, poszukiwania pasji jak i dbania o własny rozwój.

Spotkanie zorganizowane zostało przez Idea Sport przy współpracy z Akademią Koszykówki "Młode Żubry" Białystok
Za organizację wykładu odpowiedzialni byli Wojciech Rodziewicz oraz Marcin Marczuk.

• Photo5
  • Photo3