BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKÓŁ
 
Kliknij na zdjęcia, aby powiększyć. 
 
 
 
 
 
 

Sprawozdanie z realizacji projektu czytelniczego – „Moje zwierzątko – mój przyjaciel”  w klasie I d

 

            Projekt „Moje zwierzątko – mój przyjaciel” realizowałam od 01.10 do 30.11.2019r. Zamierzeniem projektu było rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci, wzbogacenie słownictwa oraz poprawne posługiwanie się językiem ojczystym. W projekcie uczestniczyli uczniowie I d.

            Dzieci zostały zapoznane z lekturami: „Brzechwa dzieciom”, „Moja pierwsza książka o zwierzętach”. Poznały przygody głównych bohaterów i zdobyły dużo wiedzy na temat zwierząt. Podczas wspólnych wypowiedzi doskonaliły umiejętność poprawnego posługiwania się językiem ojczystym. W wyniku pracy nad projektem dzieci stworzyły przepiękne albumy o swoich pupilach.


Emilia Ejsmont

 

  • Photo4
  • Photo3
  • Photo1

  • Photo2

 

Dodatkowe informacje