Komunikat do rodziców i uczniów

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych nauczyciele w najbliższym czasie będą prowadzić naukę zdalną,  przekazywać uczniom materiały do samodzielnej pracy w domu. W tym celu będą wykorzystywać dziennik elektroniczny, stronę internetową szkoły, mailing do rodziców, a w przypadku starszych uczniów bezpośredni kontakt elektroniczny. Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych, dostępnych w Internecie narzędzi i materiałów edukacyjnych. dostępnych  na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej pod adresem:

https://www.gov.pl/web/edukacja

 

 
 
Wszystkich uczniów zachęcamy do korzystania z wirtualnej biblioteki.

Wykorzystajcie czas wolny na czytanie lektur na stronie https://lektury.gov.pl/

Nauczyciele bibliotekarze

Laureaci konkursu wojewódzkiego na prezentację multimedialną

„Biblioteka to dom przyszłości i przeszłości”

I miejsce – Jakub Dudko, Szkoła Podstawowa Nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku

II miejsce - Aleksandra Deputat, Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Białymstoku

III miejsce – Bartosz Bagiński, Zespół Szkół w Szumowie

 Laureaci literackiego konkursu wojewódzkiego

„Biblioteka to jest dobre miejsce dla człowieka”

 

Szkoła Podstawowa – kl I – III

 

I miejsce – Andżelika Chodziutko, Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku

II miejsce – Bartosz Zieliński, Szkoła Podstawowa nr 48 im. króla Stefana Batorego w Białymstoku

II miejsce – Jakub Gasperski, Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. B. Lament w Białymstoku

III miejsce – Lucjan Daniewicz,  Zespół Szkół Samorządowych w Janowie

III miejsce – Franciszek Zaremba, Szkoła Podstawowa nr 48 im. króla Stefana Batorego w Białymstoku

 

Wyróżnienie

  • Małgorzata Cimochowska, Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tadeusza Kościuszki w Białymstoku
  • Tomasz Chojnowski, Szkoła Podstawowa nr 48 im. króla Stefana Batorego w Białymstoku
  • Maria Dańko, Zespół Szkół Samorządowych w Janowie
  • Adrianna Rydzewska, Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku
  • Patrycja Dudko, Szkoła Podstawowa nr 48 im. króla Stefana Batorego w Białymstoku

 

Szkoła Podstawowa – kl IV – VIII

I miejsce – Maddalena Caterina Petelska, Szkoła Podstawowa Nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku

I miejsce – Roksana Chodziutko, Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku

II miejsce – Julia Kurek, Zespół Szkół w Szumowie

II miejsce – Jakub Hlebowicz, Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Sybiraków w Białymstoku

III miejsce – Oliwia Miksza, Szkoła Podstawowa nr 48 im. króla Stefana Batorego w Białymstoku

III miejsce – Matylda Stulgis, Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Sybiraków w Białymstoku

 

Wyróżnienie

  • Klaudia Giełażyn, Zespół Szkół Samorządowych w Janowie
  • Zuzanna Żebrowska, Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tadeusza Kościuszki w Białymstoku
  • Klaudia Szewczyk, Zespół Szkół w Szumowie

 

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

 

Nagrody można odbierać w dniach 2 – 13 grudnia 2019r. w bibliotece kl IV – VIII Szkoły Podstawowej Nr 21 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku

w godz. 9.00 – 14.00

po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub e-mailowym.

 

Zapraszamy!

 

Dodatkowe informacje