W czwartek 21-go maja 2015 roku kolejna, bardzo liczna grupa – 60 uczniów klas szóstych i piątych znowu wybrała się na wycieczkę do Warszawy. Tym razem dzieci były nastawione na rozrywkę połączoną ze zwiedzaniem stolicy. Zaczęliśmy od seansu w kinie 6D łączącego projekcję filmową w 3D z mnóstwem realistycznych efektów specjalnych takich jak np.: ruchome fotele, woda, śnieg, wiatr, ogień, banki  mydlane i wiele innych. Grozę filmu i doznania bohaterów odczuliśmy na własnej skórze. Następnie zwiedziliśmy lotnisko im F.Chopina.  Kolejnym punktem był spacer po Starym Mieście. Widzieliśmy Zamek Królewski, Plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta, Archikatedrę Św. Jana, Rynek Starego Miasta, Syrenkę Warszawską, mury miejskie, Pomnik Małego Powstańca, zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza i in. Następnie pojechaliśmy na Stadion Narodowy, gdzie mieści się Oceanarium Prehistoryczne 3D.  Oglądaliśmy "ożywione" prehistoryczne zwierzęta morskie, które żyły w głębinach oceanu w okresie od ok. 350 milionów do 1,5 miliona lat temu. Wszystkie pływające gady, ryby i ssaki prehistoryczne były w swoich naturalnych wymiarach. Na koniec – zastrzyk adrenaliny – zaatakował nas 20-metrowy prehistoryczny rekin krążący za szybą akwarium! Pełni wrażeń wróciliśmy do Białegostoku. Tę wycieczkę będziemy długo wspominać.