Drodzy Ósmoklasiści!

Przed Wami kolejne wyzwanie - tym razem EGZAMIN ÓSMOKLASISTY.

Trzymamy za Was kciuki i życzymy Wam łatwych pytań, koncentracji, cierpliwości i SUKCESU!!!

Wasz Team:

Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i wszyscy pracownicy SP 21

Pod koniec września Szkolne Koło Wolontariatu jak co roku wzięło udział w Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności "Podziel się Posiłkiem".

Obok zakupu produktów 'z talerzykiem' to najpopularniejsza forma pomocy niedożywionym dzieciom, prowadzona w ramach Programu Podziel się Posiłkiem, której organizatorem  Banki Żywności, a partnerem firma Danone .

Celem akcji jest  zebranie jak największej ilości produktów spożywczych z długim terminem przydatności do spożycia, które posłużą później do przygotowania posiłków dla potrzebujących dzieci w całej Polsce.

Uczniowie Szkolnego Koło Wolontariatu S.P. 21 po raz kolejny wzięli udział w tej akcji i zbierali żywność w osiedlowym sklepie spożywczym "Zodiak". Żywność została przekazana Stowarzyszeniu "Otwarty Dom", które na co dzień zajmuje się dożywianiem dzieci i młodzieży, a z którym nasze Szkolne Koło Wolontariatu współpracuje już wiele lat.

W akcji udział wzięły: Julia Łuczaj, Ewelina Wasiluk, Marta Górna, Martyna Jankowska, Monika Sawicka, Martyna Janicka, Agata Domaszuk, Julia Kulesza, Kornelia Otapowicz, Iza Ciereszko.

Pamiętajmy, zawsze warto pomagać!

• szkolne koo wolontariatu w akcji
  • szkolne koo wolontariatu w akcji 2
  • szkolne koo wolontariatu w akcji 10