Drodzy Ósmoklasiści!

Przed Wami kolejne wyzwanie - tym razem EGZAMIN ÓSMOKLASISTY.

Trzymamy za Was kciuki i życzymy Wam łatwych pytań, koncentracji, cierpliwości i SUKCESU!!!

Wasz Team:

Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i wszyscy pracownicy SP 21

Projekt 'Nasze Osiedle' autorstwa Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku realizowany jest we współpracy z Biurem Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Białymstoku, Strażą Miejską, Strażą Pożarną oraz Polskim Czerwonym Krzyżem. Jego celem jest podnoszenie bezpieczeństwa poprzez przybliżenie uczniom specyfiki działania służb miejskich, zapobieganie bierności, zachęcenie do współdziałania.

W ramach tego przedsięwzięcia 28 września odbyła się w naszej Szkole Gra Plenerowa z udziałem uczniów białostockich szkół podstawowych. Gra dotyczyła zagadnień związanych z bezpieczeństwem.

Uczestnicy zaprezentowali swoją wiedzę w teorii, jak i w praktyce. Ponadto profesjonaliści ze strony organizatorów przekazali nam wiele cennych, praktycznych informacji.

Uczniowie mieli poczucie, że jest to nie tylko zabawa, ale także ważna i potrzebna nauka. Tego typu działania przygotowują do właściwego reagowania w wielu niebezpiecznych, stresujących sytuacjach i, co równie ważne, dają poczucie, że w razie zagrożenia my także nie zostaniemy bez pomocy.

Miło nam dodać, że drużyna z naszej Szkoły została Zwycięzcą Gry.

• projekt nasze osiedle
  • projekt nasze osiedle 4
  • projekt nasze osiedle 7

• projekt nasze osiedle 6