Logo

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych w Szkołach Podstawowych

oraz do klas I Szkół Podstawowych prowadzonych przez Miasto Białystok na rok szkolny 2018/2019

odbędzie w dniach 1 - 9 marca 2018r. 


Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdują się pod adresem:

http://www.bialystok.pl/pl/wiadomosci/aktualnosci/rekrutacja-do-przedszkoli-i-szkol-podstawowych.html

http://www.bialystok.pl/pl/dla_mieszkancow/edukacja/rekrutacja/nabor_do_przedszkoli_i_oddz_0_w_/

http://www.bialystok.pl/pl/dla_mieszkancow/edukacja/rekrutacja/nabor-do-szkol-podstawowych.html

 

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 

27 LUTEGO 2018 R. W GODZ. 15.00 - 17.30

 Kliknij na plakat, żeby powiększyć.

Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom

Jak co roku, na początku czerwca nasza szkoła uczestniczy w Białostockim Tygodniu Czytania Dzieciom w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania. W tym czasie w szkole odbywają się imprezy czytelnicze. W tym roku obył się turniej czytelniczy dla uczniów klas IV – VI „Czytam i wiem” a uczennice z Koła Przyjaciół Książki czytały fragmenty ciekawych książek dzieciom uczęszczającym do świetlicy. 

6 czerwca miało miejsce  spotkanie uczniów  kl IIb,  IIIc i dzieci ze świetlicy z Panem asp. Jarosławem Wasilewskim – dzielnicowym III Komisariatu Policji w Białymstoku, który w ramach obchodów BTCD gościł w naszej szkole.  Przeczytał on bajkę Elżbiety Janikowskiej „Trzy miecze” oraz odpowiadał na pytania uczniów dotyczące jego pracy i życia prywatnego. Wszyscy uczestnicy spotkania z radością pozowali do wspólnego zdjęcia.

 

 

 

Dodatkowe informacje