Logo

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych w Szkołach Podstawowych

oraz do klas I Szkół Podstawowych prowadzonych przez Miasto Białystok na rok szkolny 2018/2019

odbędzie w dniach 1 - 9 marca 2018r. 


Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdują się pod adresem:

http://www.bialystok.pl/pl/wiadomosci/aktualnosci/rekrutacja-do-przedszkoli-i-szkol-podstawowych.html

http://www.bialystok.pl/pl/dla_mieszkancow/edukacja/rekrutacja/nabor_do_przedszkoli_i_oddz_0_w_/

http://www.bialystok.pl/pl/dla_mieszkancow/edukacja/rekrutacja/nabor-do-szkol-podstawowych.html

 

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 

27 LUTEGO 2018 R. W GODZ. 15.00 - 17.30

 Kliknij na plakat, żeby powiększyć.

Międzynarodowy Turniej w Ełku

W dniach 7-8 października 2017r. uczennice naszej szkoły brały udział w Międzynarodowy Turniej w Ełku U14. Od wysłuchania trzech hymnów narodowych Litwy, Bośni i Polski rozpoczęły się zawody gdzie pojechały zawodniczki SP 21 w Białymstoku z Kadry KS BAS klas siódmych. Celem naszego wyjazdu było sprawdzenie nowych ustawień i konfrontacja ze starszymi koleżankami z całej polski. W zawodach wzięły również udział zespoły z Litwy i Bośni. Nasz zespół po ciężkich bojach zajęły XIII miejsce grając jak równe z równymi ze starszymi dziewczętami. Z meczu na mecz graliśmy co raz lepiej. Drugiego dnia turnieju trafiliśmy na zespół równolatek z Ełku, wygraliśmy 2:0 do 10 i 11. To dobry prognostyk na następne zawody z rówieśniczkami i wskazówka do dalszych wytrwałych treningów. Oprócz gry na boiskach na których odbywały się zawody uczestnicy mieli możliwość skorzystania z Arku. W tych rozgrywkach klub KS BAS reprezentowały uczennice naszej szkoły: 1. Julia Januszkiewicz 2. Karolina Targońska 3. Patrycja Jarmoc.

 

 

 

Dodatkowe informacje