Logo

Rekrutacja do Oddziałów Przedszkolnych w Szkołach Podstawowych,

do klas  I  oraz do klas  IV  sportowychSzkołach Podstawowych

prowadzonych przez Miasto Białystok na rok szkolny 2018/2019

odbędzie w dniach 1 - 9 marca 2018r. 


Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdują się pod adresem:

http://www.bialystok.pl/pl/wiadomosci/aktualnosci/rekrutacja-do-przedszkoli-i-szkol-podstawowych.html

http://www.bialystok.pl/pl/dla_mieszkancow/edukacja/rekrutacja/nabor_do_przedszkoli_i_oddz_0_w_/

http://www.bialystok.pl/pl/dla_mieszkancow/edukacja/rekrutacja/nabor-do-szkol-podstawowych.html

 

Za oknem szaro, a w świetlicy kolorowo

 „Andrzejki” w świetlicy to świetna zabawa dla dziewczynek i chłopaków. Wróżby z przymrużeniem oka przyniosły dużo śmiechu i radości, a nasze  wróżki – co za stroje?

W tym roku, Mikołaj miał tak dużo pracy, że dotarł do naszej świetlicy nieco później , bo 8 grudnia, ale za to z workiem pełnym zabawek i koszami pełnymi słodyczy. Dzieci wystroiły się w czerwone „czapeczki – Mikołajki”. pięknie  go witały i wiersze mu mówiły. Każdy chciał zostać jego pomocnikiem. I chociaż na dworze jesienna szaruga, chłodno i deszczowo a nasze prace „mokre w mokrym” także szare, to już czujemy świąteczny nastrój. W piątek 15 grudnia  dzieci przedstawiły jasełka bożonarodzeniowe swoim koleżankom i kolegom oraz rodzicom i dziadkom. Pomimo  trudnych warunków w przygotowaniach do występu, dzieci dały radę. Wszystkim się bardzo podobało, łamaliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia świąteczne.

W świetlicy odbył się także konkurs na szopkę bożonarodzeniową – prace można oglądać na korytarzu. Ponadto 18 grudnia uczniowie wzięli udział w Turnieju  Wiedzy o Bożym Narodzeniu.  Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni.

 

 

 

Dodatkowe informacje