You need Joomla! 1.7 to run this plugin!

 „Andrzejki” w świetlicy to świetna zabawa dla dziewczynek i chłopaków. Wróżby z przymrużeniem oka przyniosły dużo śmiechu i radości, a nasze  wróżki – co za stroje?

W tym roku, Mikołaj miał tak dużo pracy, że dotarł do naszej świetlicy nieco później , bo 8 grudnia, ale za to z workiem pełnym zabawek i koszami pełnymi słodyczy. Dzieci wystroiły się w czerwone „czapeczki – Mikołajki”. pięknie  go witały i wiersze mu mówiły. Każdy chciał zostać jego pomocnikiem. I chociaż na dworze jesienna szaruga, chłodno i deszczowo a nasze prace „mokre w mokrym” także szare, to już czujemy świąteczny nastrój. W piątek 15 grudnia  dzieci przedstawiły jasełka bożonarodzeniowe swoim koleżankom i kolegom oraz rodzicom i dziadkom. Pomimo  trudnych warunków w przygotowaniach do występu, dzieci dały radę. Wszystkim się bardzo podobało, łamaliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia świąteczne.

W świetlicy odbył się także konkurs na szopkę bożonarodzeniową – prace można oglądać na korytarzu. Ponadto 18 grudnia uczniowie wzięli udział w Turnieju  Wiedzy o Bożym Narodzeniu.  Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni.

 

 

 

Dodatkowe informacje