Logo

 

Oddziały przedszkolne

Potwierdzanie przez rodzica kandydata woli przyjęcia do oddziału przedszkolnego odbywa się w dniach 27.03.2018 – 05.04.2018 r. 

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdują się pod adresem:

http://www.bialystok.pl/pl/wiadomosci/aktualnosci/rekrutacja-do-przedszkoli-i-szkol-podstawowych.html

http://www.bialystok.pl/pl/dla_mieszkancow/edukacja/rekrutacja/nabor_do_przedszkoli_i_oddz_0_w_/

http://www.bialystok.pl/pl/dla_mieszkancow/edukacja/rekrutacja/nabor-do-szkol-podstawowych.html

 

„Dwudziesta Pierwsza” ponownie PIERWSZA!

Znakomicie spisali się uczniowie V klasy sportowej Szkoły Podstawowej nr 21 w Białymstoku w Mistrzostwach Miasta w mini siatkówce! Podobnie jak Ich starsi o rok koledzy zajęli I miejsce i mogą z satysfakcją podsumować własną dotychczasową pracę. 

W półfinale SP 21 pokonała SP 34 Białystok 2:0 w setach walcząc nie tylko z przeciwnikiem ale przede wszystkim z własnymi nerwami, które nie pozwoliły w pełni zaprezentować siatkarskich umiejętności. W wielkim finale po bardzo emocjonującym pierwszym secie i jeszcze ciekawszym tie-breaku chłopcy pokonali SP 15 Białystok 2:1. Duże gratulacje należą się nie tylko zwycięzcom ale również pokonanym, którzy w ciągu ostatniego roku poczynili duże postępy i stanowią bardzo wartościowych rywali, z czego należy się tylko cieszyć. Nie da się iść do przodu bez wymagających przeciwników!

W meczu o trzecie miejsce SP 26 Białystok pokonała SP 34 i mogła z radością unieść brązowe medale. Brawa dla Zawodników, brawa dla Trenerów, również brawa dla Podlaskiego Szkolnego Związku Sportowego w osobie Pana Piotra Bieleckiego, który pomimo pewnych trudności zdążył z trofeami ;)

Skład zwycięskiego zespołu:

Kacper Sadowski (kapitan)

Dawid Tomanek

Szymon Skłodowski

Kamil Ancypa

Stanisław Rudź

Mateusz Abramowicz

Eryk Laszuk

Paweł Pieńkowski

Serdeczne gratulacje i powodzenia w kolejnych rozgrywkach tym razem już na szczeblu klubowym.. Kindery nadchodzimy..bójcie się! :)   

 

 

Dodatkowe informacje