14.03.2018 w Szkole Podstawowej Nr 37 w Białymstoku odbył się finał Igrzysk Dzieci Miasta Białegostoku w piłce siatkowej dziewcząt  kl V. Dziewczęta z klasy V D w składzie: 

1.Weronika Januszkiewicz

2.Mara Pasiecznik

3.Julia Mikulska

4.Julia Rosińska

5.Laura Rudzińska

6.Wiktoria Miejłuk

7.Jesica Wołkowska

8.Ksenia Wołkowska

reprezentowały naszą szkołę zdobywając I miejsce w Mieście. 

Na drodze w walce o ZŁOTO w finale stanęły pierwsze dziewczęta z SP 12, które zostały pokonane 2:0. Kolejnym zespołem z którym zmierzyły się nasze siatkarki były zawodniczki z SP 37. po zaciętej walce zostały pokonane stosunkiem setów 2:1. Łzy, radość po ostatnim gwizdku a następnie złoty medal były nagrodą za ciężką pracę jaką dziewczęta włożyły w przygotowania do Mistrzostw. GRATULACJE życzymy dalszych sukcesów!!!

 

 

 

 
  • 5
  • 3
  • 2

  • 1
  • 4

Dodatkowe informacje