Drodzy Rodzice,

od 4 maja 2021 r. uczniowie klas I – III uczą się stacjonarnie.

Uczniowie klas IV - VIII nadal uczą się zdalnie.

Od 15 maja rozpocznie się nauka hybrydowa dla klas IV – VIII

Dołożymy wszelkich starań, aby odbyło się to z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa i w ścisłym reżimie sanitarnym. Harmonogram może zmieniać się
w zależności od aktualnej sytuacji epidemicznej.

Joanna Chilmon – dyrektor szkoły

Cele konkursu:

• rozwijanie uzdolnień artystycznych i zainteresowań uczniów,
  • kształtowanie wśród uczniów wyobraźni plastycznej i przestrzennej,
  • rozbudzanie emocji i inspiracji twórczych.

1. Konkurs skierowany jest do uczniów z klas IV-V.
  2. Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie makiety skrzyżowania o wymiarach 40cm x 40cm złożonej z planszy, znaków i sygnalizatorów oraz modeli samochodów.
  3. Do wykonania makiety powinno się wykorzystać: pudełka po zapałkach, rolki po papierze, zakrętki, patyczki, pinezki w kolorze zielonym, żółtym i czerwonym, biały brystol i kolorowy papier.
  4. Do makiety musi być dołączona etykietka zawierająca informacje: imię i nazwisko ucznia, klasa.
  5. Pracę należy wysłać do 19.05.2021r. w formie zdjęcia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  6. Ocenie podlegać będzie: zgodność ujęcia pracy plastycznej z tematyką konkursową, oryginalność podejścia do tematu i pomysł na pracę, estetykę i formę pracy – wartość artystyczną i techniczną pracy.
  7. Autorzy zwycięskich prac otrzymają dyplomy i upominki.
  8. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone 21.05.2021r. na stronie szkoły.
  9. Dodatkowych informacji udziela nauczyciel techniki - Justyna Małyszewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.