Drodzy Ósmoklasiści!

Przed Wami kolejne wyzwanie - tym razem EGZAMIN ÓSMOKLASISTY.

Trzymamy za Was kciuki i życzymy Wam łatwych pytań, koncentracji, cierpliwości i SUKCESU!!!

Wasz Team:

Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i wszyscy pracownicy SP 21

W ramach akcji Samorządu Uczniowskiego cała szkoła mogła wziąć udział w kolorowej zabawie. Dzisiejszy dzień to żółto - pomarańczowy.

Żółty

Żółty to kolor słoneczny, to kolor wakacji, plaży słońca i przepięknych wspomnień. Wywołuje radość życia i dodaje energii do działania. Oprócz tego barwa wiążę się z pozytywnymi i negatywnymi takimi cechami charakteru. Do tych pierwszych możemy zaliczyć: twórczość, rozsądek, nieuleganie chwili, uporządkowanie, mądrość, poczucie humoru. Negatywne to nieśmiałość, zdradliwość i zbytnia wrażliwość.

Pomarańczowy

Barwa pomarańczowa to połączenie czerwieni i żółci należące do kolorów ciepłych. Jest jednym z najradośniejszych kolorów. Wprowadza wesoły nastrój, kojarzy się z żywością owoców, kolorowymi ptakami, motylami, kwiatami.  Kolor pomarańczowy to symbol spontaniczności, żywości, zdecydowania i optymistycznego nastawienia do życia. Oprócz tego, barwa sprzyja pogodnym myślom, zwiększa motywację do działania, wzmacnia poczucie własnej wartości i pomaga walczyć z kompleksami.

• dzieci w swietlicy 1
  • uczniowie kl. ii a na lekcji
  • dzieci w swietlicy 2

• uczennice kl. vi b